pckliper

O nas

PCKLIPER

Nasza firma jest obecna na rynku od 1989 roku. Główna gałąź firmy to hurtownia artykułów instalatorskich dla elektryków, eketroników, moneterów monitoringu czy anten satelitarnych.
Doświadczenie i wiedza, którą w tym czasie zdobyliśmy pozwala nam nie tylko oferować Państwu szeroki wachlarz produktów, ale i wiedzę na temat ich zastosowania, funkcjonalności czy rozwiązań alternatywnych.

Wychodząc naprzeciw naszym klientom oraz chcąc dotrzeć do szerszej rzeszy odbiorców w 2010 roku rozpoczęliśmy sprzedaż internetową.

Nasze zalety

Kompetencja

Posiadamy zawsze najnowszy sprzęt dostępny na rynku.

Profesjonalizm

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie aby znaleźć optymalne rozwiązanie.

Wiedza

Jesteśmy w tej branży od ponad 20 lat i codziennie poszerzamy swoją wiedzę aby sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom.

Dlaczego my?

Hurtownia i sklep PCKLIPER w Rudzie Śląskiej jest bogato zaopatrzona w różnego roadzaju artykuły instalatorskie typu przejściówki, kable, złączki, przekaźniki, bezpieczniki, urządzenia elektroniczne. Kadra wyszkolonych sprzedawców oraz serwisantów zajmujących się serwisem laptopów, komputerów, montażem i ustawianiem anten satelitarnych oraz montażem monitoringu i podglądem na smartfonie.

Dzięki umową z przewoźnikami jesteśmy w stanie dostarczyć towar w dowolne miejsce w kraju w 24h.
Zajmujemy się dystrybucją:
- akcesoriów komputerowych,
- artykułów sieciowych, teleinformatycznych,
- urządzeń i podezpołów elektronicznych,
- tusze i tonery,
Działamy na terenie całej Polski.

pckliper
O Firmie

Działalność od 1989 roku, posiadamy sklep i hurtownie elektroniczną w Rudzie Śląskiej. Oferowane usługi to serwis komputerowy, montaż anten satelitarnych i monitoringu.

Chcesz uzyskać informację o promocjach?

Podaj swój adres E-mail